KONST / Litografier / Färglitografi 16705117
nr 1670 5117
Karl Höglund
(f. 1940), Sverige
Par på cykel. Signerad, numrerad 76/290. Färglitografi. Bladets mått: 52x41 cm, yttermått inklusive ram: 71x60
Karl Höglund, född 1940 i Stockholm, svensk målare, grafiker och skulptör.
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
lördag 21 december 2024
kl 19:01:27
19/12 09:54:56
300 kr
21/12 18:56:27
Karl Höglund
Läs mer om Karl Höglund